Grupa wsparcia

Stworzona przez nas grupa wsparcia jest formą pomocy psychologicznej i wsparcia społecznego. Podczas spotkań będziecie mieli Państwo możliwość podzielenia się własnymi trudnościami, pogłębienia wiedzy na swój temat i nabycia nowych umiejętności ułatwiających codzienne funkcjonowanie. Uczestnictwo w grupie wsparcia daje również możliwość nawiązania kontaktów społecznych z osobami o podobnych doświadczeniach. Spotkania grupy wsparcia odbywać się będą od 05.09.2013r w każdy czwartek o godzinie 17:00 w sali numer 112 (na terenie PZP).

Osoby zainteresowane, w celu zapisania się na grupę, prosimy o kontakt pod numerem telefonu (22) 45 82 596 (w poniedziałki od godziny 15:00 do godziny 19:00)

lub mailowo dwichiciel@ipin.edu.pl


Poradnia Zdrowia Psychicznego zaprasza pacjentów mających trudności z radzeniem sobie w sytuacjach dnia codziennego (nerwica , depresja) do uczestnictwa w grupach wsparcia, które odbywają się na terenie IPiN w Klubie Pacjenta. Do kwalifikacji niezbędne jest skierowanie bądź karta informacyjna leczenia szpitalnego z numerem klasyfikacji jednostki chorobowej F….
Spotkania odbywają się środy w godzinach 13,00-14,00. Osoby prowadzące Anna Czubak i Edmund Dryło. Więcej informacji pod numerem 22 458 27 63.